Dzień dobry! Dzisiaj zapraszam Was na wpis z moim ulubionym makijażem. Nie maluję się codziennie, ponieważ najbardziej lubię siebie w wersji bez żadnego makijażu, z dobrze oczyszczoną i nawilżoną skórą. Jednak na ważniejsze wyjścia, rodzinne imprezy lub zdjęcia mam swój niezastąpiony makijaż. Nie eksperymentuję dużo, próbowałam różnych opcji, ale taką lubię najbardziej. Stawiam na podkreślone eyelinerem oczy i wyraziste usta. Do tego odrobina bronzera i rozświetlacza, aby podkreślić kości policzkowe. Jeśli jesteście ciekawe co jeszcze znajduje się w mojej kosmetyczce i jakich produktów aktualnie używam, to zapraszam do dalszej części wpisu. :)

- 7.12.18
- 8 Comments

