Cześć! Wiecie, że myślami przywołuję już wiosnę, więc w mojej szafie pojawiło się kilka nowości z myślą o cieplejszych słonecznych dniach. Część rzeczy zakupiłam przy okazji trwających jeszcze wyprzedaży. Udało mi się kupić fajne bluzki, spodnie i akcesoria. Biżuteria, którą Wam dzisiaj pokażę to również dobry prezent na Walentynki. Myślę, że każda kobieta ucieszyłaby się z takiej niespodzianki. :) Są również nowe bordowe botki marki Loft37.

- 4.2.18
- 15 Comments

