Fiat 500 - podsumowanie akcji

29.6.14

Moja przygoda z Fiatem 500 dobiegła końca. Było to niesamowite doświadczenie pełne wrażeń. Dzięki niej mogłam nie tylko poznać Londyn, przetestować to stylowe auto, ale również zaangażować Was do wspólnej zabawy. Zwinne, modne auto i piękny Londyn to idealne połączenie. W tej stolicy mody 500tki można spotkać na każdej ulicy. Okazało się, że udało mi się ustrzelić ich najwięcej! Rywalizowałam z Glamouriną, która była z Fiatem 500 w Berlinie i Kapucziną - Paryż. Ostatecznie okazało się, że to właśnie londyńczycy najbardziej upodobali sobie ten model Fiata.Jeszcze raz chciałam Wam podziękować za tak liczny udział w konkursach. Ciągle mnie zaskakujecie. Nie trzymam Was dłużej w niepewności i już za chwilę poznacie osoby nagrodzone w drugim konkursie. Przypomnę pokrótce o co chodziło w ostatnim zadaniu. Należało stworzyć essential (zestaw ubrań, dodatków) zainspirowany wybranym kolorem Fiata 500, zrobić zdjęcie i przesłać do mnie na maila. Dostałam mnóstwo zgłoszeń i znalazł się w nich chyba każdy możliwy kolor 500tki. Zgłaszali się nawet mężczyźni. :) Wasze pomysły były bardzo różnorodne i wybór nie był łatwy. Zwycięskie essentiale możecie zobaczyć poniżej. Serdecznie gratuluję!


Miejsce I - Fiat 500 na weekend + bon Sephora o wartości 500zł dla Olgi, olgapiotrowska@vp.plMiejsce II - bon Sephora o wartości 500zł dla Katarzyny, katarinovka@o2.pl


Jeżeli też chcecie sprawdzić jak jeździ się 500tką, to tutaj możecie zapisać się na jazdy próbne  i przetestować ją!
Follow on Bloglovin

You Might Also Like

14 komentarze

 1. Kto robil Ci te zdjecia? Są zupelnie inne niz te Twoje blogowe dot. na przyklad stylizacji

  OdpowiedzUsuń
 2. świetna akcja, wzięłam udział w obydwu konkursach, ale niestety nie wygrałam... może kiedyś :) piękne zdjęcia londynu!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje dla zwycięzców, ładne zestawy. Szkoda, ze mi się nie udało;p

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwsze miejsce super zrobione gratulacje widac dopracowanie ale II to juz inna bajka nie wierze ze nie bylo lepszych....

  OdpowiedzUsuń
 5. gratuluję Dziewczyny, rewelacja!

  OdpowiedzUsuń
 6. A Ty Paulino jakim autem jeździsz na co dzień? Wspaniałą 500 za reklamę której dostałaś w prezencie wycieczkę do Londynu? Czy jakimś innym? Wiesz, planuję kupić samochód i chciałabym byś coś poradziła :) Nie wiem co lepsze właśnie - coś co polecasz nam w ramach współpracy czy może coś sprawdzonego przez Ciebie od lat, czego jeszcze nie zareklamowałaś bo dealer nie zaproponował za to wycieczki? ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Drugie miejsce ładne połączenie. gratulacje, też przydałby mi się bon do sephory ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. gratulacje, ładne prace :)

  OdpowiedzUsuń
 9. świetna akcja fiata :) śledziłam Wasze zmagania :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratuluję dla zwycięzców, szkoda, że nie udało mi się, może kiedyś:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Fajna akcja i ładne te samochodziki ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. zawsze podobały mi się te 500tki :))

  OdpowiedzUsuń