- 21.10.15
- 27 Comments
Dzień dobry! :) Uwielbiam takie dni jak dziś. Budzi mnie słońce, widzę uśmiech na twarzy męża, przygotowujemy razem pyszne śniadanie i już wiem, że dzień zapowiada się pięknie. Poranny trening i zakupy już za mną. Świeże kwiaty i owoce w domu to podstawa. Nowy post dla Was właśnie się tworzy. Już nie mogę doczekać się pory obiadowej, gdy zacznę przygotowywać pyszną rybę a do popołudniowej kawy upichcę coś słodkiego. Pewnie pół dnia spędzimy na tarasie, w końcu weekend i piękna pogoda zobowiązują. Nawet robienie prania i rozwieszanie go na świeżym powietrzu jest dla mnie przyjemnością. Tak, takie spokojne dni spędzone na prostych codziennych czynnościach bardzo lubię. Może i jestem "dziwna", może cieszą mnie proste rzeczy, ale czy nie o to właśnie w życiu chodzi? O czerpanie radości z każdego dnia i najmniejszych rzeczy? :) Tym pozytywnym akcentem życzę Wam miłego weekendu i uśmiechu każdego dnia. Pa!


- 17.7.15
- 33 Comments
Uwielbiam ten fason sukienek! Do tej pory moimi ulubionymi były rozkloszowane z podkreśloną talią, teraz polubiłam fason w kształcie literki A. Ich główna zaleta to wygoda, wygoda i jeszcze raz wygoda. Ok, ale źle chyba też nie wygląda, prawda? :) Zestaw cały w pastelach, w których czuję się najlepiej i chyba nie planuję wprowadzać do mojej garderoby żadnych mocnych akcentów. Pastele łatwo się ze sobą łączy, są subtelne, dziewczęce i idealnie pasuję na wiosnę i lato. Dajcie znać jak Wam się podoba mój dzisiejszy zestaw. Miłego długiego weekendu!


- 4.6.15
- 36 Comments
Dzisiaj dla odmiany od poprzedniej romantycznej stylizacji mam dla Was zestaw bardziej codzienny. Może i mogłabym go nazwać zestawem na luzie, ale pewnie szpilki nie pasują do tego określenia. ;) Równie dobrze można je zamienić na wygodniejsze obuwie sportowe i już. Ale nie byłabym sobą, gdybym nie założyła butów na obcasie, tym bardziej tych, które bardzo lubię. Kiedyś na widok takich błyszczących butów przechodziły mnie ciarki a teraz jak widać sama je noszę. No cóż, kobieta zmienną jest.. w szczególności jeśli chodzi o modę. :) Przypadkiem zrobiło się trochę "zarowo" w tym zestawie. Nie jest to mój ulubiony sklep i częściej tam zaglądam, niż kupuję. W szczególności teraz, gdy zapanował styl na ogrodnika / dziewczynę farmera, (czy jak kto woli) który kompletnie do mnie nie przemawia. Jedyne za czym zawsze podąża mój wzrok będąc w Zarze to buty. Tak, ciągle je widzę, ciągle za mną chodzą i przyznaję, że mimo, że to sieciówka, to buty mają wygodne i ładne. :)

- 24.5.15
- 31 Comments
Jaki jest mój przepis na udany dzień, gdy za oknem szaro i hula wiatr? Nowy wpis :) Tak, zgrywanie zdjęć i tworzenie notki relaksuje mnie i powoduje, że czas płynie o wiele milej. Cieszę się, że udało mi się zrobić te zdjęcia, gdy temperatura była jeszcze dwucyfrowa. Dziś na myśl o wyjściu na zewnątrz i robieniu zdjęć przechodzą mnie dreszcze. Ale jak każda wprawiona blogerka muszę niczym kameleon przystosować się do panujących aktualnie warunków. Ten set to połączenie moich ulubionych kolorów (nie czujecie jeszcze przesytu pastelami?;)). Trochę na sportowo, trochę elegancko. W tej czapce, trampkach i oversize'owym płaszczu czuję się swobodnie, ale nadal kobieco. Nacieszcie oko zdjęciami i dajcie znać jak Wam się podoba ten zestaw. :) Miłego popołudnia!

- 19.11.14
- 39 Comments
Gdy wychodząc z domu wiem, że czeka mnie kilka godzin szalonego tempa, to stawiam przede wszystkim na komfort. Klasyczne rurki, ponadczasowa ramoneska, torebka na ramię i sportowe obuwie (tym razem trampki na koturnie - zawsze doda to całości odrobinę kobiecości ;)). Prosty przepis na codzienny wygodny zestaw. Dla Was mam zdjęcia, a ja zmykam robić obiad. :)

- 8.10.14
- 29 Comments
Z jesienną garderobą najbardziej kojarzą mi się ciepłe swetry i grube szale. Kiedyś nie przepadałam za swetrami i nie mam ich w swojej szafie zbyt wielu. Powoli jednak zaczyna się to zmieniać, teraz po głowie chodzą mi tylko one. Na sklepowych półkach nie przejdę obok żadnego obojętnie, muszę dotknąć i sprawdzić materiał. Marzył mi się długi ciepły kardigan z dodatkiem wełny z dużymi kieszeniami i wreszcie taki mam. Nabrałam ochoty na wersję jeszcze dłuższą, nawet do połowy łydek. Może kiedyś uda mi się taki kupić. :) Miłej niedzieli!

- 5.10.14
- 34 Comments
Dzień dobry! Dzisiaj mam dla Was delikatny letni set z butami, spodniami i okularami, które pokazywałam w ostatnim poście z nowościami. To jedne z moich aktualnie ulubionych rzeczy w szafie, więc mam nadzieję, że i Wam przypadną do gustu. Miłego dnia!

- 16.9.14
- 29 Comments
Dzień dobry! Aż nie chce się wierzyć, że to już wrzesień i wakacje za nami. Ostatnie miesiące tak szybko minęły. Nadchodzi jednak nowy sezon i wraz z nim postanowiłam wprowadzić pewne zmiany. Jeśli czytacie ten post, to z pewnością już wiecie o czym mowa. Zdecydowałam się zmienić wygląd mojego bloga. Byłam przywiązana do poprzedniego, ale zmiany są w życiu rzeczą pozytywną, więc po dłuższym zastanowieniu wreszcie powiedziałam "Tak" ;) Mam nadzieję, że nowa odsłona bloga Wam się podoba. :) Miłego dnia!
Dla osób, które chcą otwierać post w nowej karcie - będąc na stronie głównej klikamy w tytuł posta. :)
Dla osób, które chcą otwierać post w nowej karcie - będąc na stronie głównej klikamy w tytuł posta. :)

- 2.9.14
- 53 Comments


