Dzień dobry! Przede mną zabiegany dzień, weekend zacznie się później, najpierw trzeba załatwić wiele spraw. Za to na samą myśl o sobocie i niedzieli z piękną pogodą uśmiech pojawia się na twarzy. Tak, gdy jest piękna aura od razu czuję się inaczej, mam o wiele więcej chęci do działania i nie opuszcza mnie dobry humor. Dla Was mam zdjęcia wczorajszego zestawu. Nie codziennie chodzi się w sukienkach i spódniczkach, takie proste zestawy też chcę Wam pokazywać. Wczorajsze połączenie to klasyczne spodnie w kant przełamane krótkim topem zapinanym na zamek. Do tego pudrowe szpilki i torebka. Miłego dnia!


- 12.6.15
- 21 Comments


