Mamy już luty! To oznacza, że coraz bliżej do wiosny :) Co prawda prawdziwego śniegu w Poznaniu jeszcze nie było dane mi zobaczyć, ale wcale mi go nie brakuje ;) Dzisiaj mam dla Was prosty zestaw, który często zakładam na siebie, gdy muszę szybko wyjść z domu. Szlafrokowy płaszcz jest jednym z moich ulubionych, wygodny i z ciepłym kapturem. Otulona puszystym kominem i schowana pod kapturem mogę przemykać ulicami miasta :)

- 1.2.15
- 21 Comments



