Dzień dobry! W mojej szafie ostatnio coraz więcej neutralnych barw. Polubiłam się z tą kolorystyką i myślę, że jesienią będzie się ona również dobrze sprawdzać. Szczególnie jeśli beż połączę z brązami, ciemną zielenią, czy granatem. Dzisiejszy zestaw jest w sam raz na przejściową aurę między latem a jesienią. Jeszcze noszę lekkie buty, staram się odsłaniać nogi, ale materiały po które sięgam są już grubsze i cieplejsze. Dzisiejszy zestaw jest idealny na wyjście na obiad, ze znajomymi a nawet do pracy, jeśli nie obowiązuje Was surowy dress code. ;) Co sądzicie? :) Miłego dnia!

- 5.9.19
- 13 Comments


