Hej! Wreszcie na chodnikach leżą liście. Brakowało mi tego, gdy przeglądałam blogi dziewczyn z innych zakątków Polski. Miałam wrażenie, że tylko w Poznaniu jest nadal tak zielono. Jednak zaczęło się to zmieniać i już dzisiaj udało mi się uchwycić bardziej jesienny klimat na zdjęciach. Zestaw jest tak prosty, wygodny i przyjemny, że lepszego na dzisiejszy spacer nie mogłam sobie wymarzyć. Uwielbiam płaszcze o szlafrokowym kroju. To już drugi taki w mojej szafie. Kaptur jest obowiązkowy! :)

- 19.10.14
- 39 Comments

