Nowe urządzenie do dbania o ubrania - LG Styler

16.3.22

Cześć! Z pewnością każda kobieta lubi dbać o swoje ubrania. Dla mnie takie czynności jak pranie, czy prasowanie to sama przyjemność, ale przyznaję, że zajmują dużo czasu. Przy dziecku ten czas magicznie przyśpiesza, więc ułatwiam sobie niektóre czynności jak tylko mogę. ;) Chciałam Was zapoznać z innowacyjnym urządzeniem, które może zmienić Wasze podejście w kwestii pielęgnacji ubrań. LG Styler to szafa parowa, która odświeża i dezynfekuje. Pomoże również wyprasować spodnie w kant, czy wysuszyć mokry płaszcz. Ma wiele zastosowań, które mogą Was zaskoczyć. :)LG Styler to urządzenie, dzięki któremu możemy rzadziej prać nasze rzeczy i w którym odświeżymy elementy garderoby wymagające delikatnego traktowania, takie jak wełniany płaszcz, kaszmirowy sweter, czy jedwabna sukienka. Dzięki temu, że będziemy odświeżać ubrania zamiast prać je w tradycyjny sposób, to przedłużymy ich żywotność. Co jeszcze możemy umieścić w szafie parowej? Sportowe obuwie, marynarki, kask rowerowy, poduszki, a nawet pluszowe zabawki. :)


Szafa parowa odświeża, usuwa lekkie zagniecenia i likwiduje do 99,9% bakterii i alergenów tylko przy użyciu wody. Posiada kilka programów do wyboru i może również pełnić rolę suszarki. Jeśli na deszczu zmókł Wasz ulubiony płaszcz lub wypraliście w pralce koszulę, którą chcecie szybko założyć, to Styler szybko pomoże Wam je wysuszyć. Do tego będę ciepłe i pachnące. :)

Szafa ma bardzo minimalistyczny wygląd i lustrzany front, więc może samodzielnie stać np. w garderobie lub możemy umieścić ją w szafie w zabudowie. Wymaga jedynie podłączenia do zasilania a pracuje cicho, więc z pewnością nie obudzi śpiącego dziecka. Wewnątrz posiada dwa zbiorniki na wodę. Na drzwiach szafy jest specjalne miejsce do prasowania spodni w kant. Półkę, na której można postawić obuwie, kask czy zabawki można wyjąć, dzięki czemu zyskujemy miejsce na wieszakach na bardzo długie płaszcze, sukienki. 

Szafą parową możemy sterować za pomocą smartfona. Wystarczy pobrać na telefon aplikację LG ThinQ i sparować urządzenia. Możemy wówczas zdalnie uruchomić program lub sprawdzić czas do jego zakończenia. LG Styler z pewnością znajdzie swoich miłośników wśród alergików, czy osób dbających bardzo o środowisko. Więcej informacji znajdziecie tutaj.


*post przy współpracy z LG

You Might Also Like

0 komentarze