Nasze dziecko to...

25.6.20

Na tę wiadomość z pewnością czekało wiele osób. :D Płeć dziecka jest nam znana od badania połówkowego, ale ostatecznie chcieliśmy z tą informacją poczekać aż raz jeszcze potwierdzimy ją na wizycie. ;) Cała ciąża mija mi bardzo szybko, każdy miesiąc ucieka jak szalony. Mam wrażenie, że nie zdążę się nią nacieszyć... To już ostatni trymestr, więc to idealna okazja na przekazanie Wam tej wiadomości i jednocześnie na rozpoczęcie przygotowań do przywitania dziecka w naszej rodzinie. Poszukiwania całej wyprawki zaczynamy od łóżeczka i mam nadzieję, że potem rozkręcimy się z zakupami, aby w sierpniu mieć już większość gotowe i w spokoju oczekiwać na pojawienie się bobasa. :)Będziemy mieć dziewczynkę! :)
Od początku mówiliśmy, że płeć dziecka nie ma dla nas znaczenia - liczy się tylko to, aby było zdrowe. Zdrowe dziecko to szczęśliwi rodzice i nic nam więcej nie potrzeba. :) Z czasem jednak mi było myślami bliżej do chłopca a mąż wyobrażając sobie dziecko widział dziewczynkę. Domyślacie się pewnie, że dla mnie informacja o płci była bardzo zaskakująca. Niby jest 50% szans, ale nie spodziewałam się, że będę mieć córkę. :D A jednak. ;) 
sukienka - Mango

DaisyLine on Instagram

You Might Also Like

7 komentarze

 1. Pięknie wyglądasz w ciąży 😊 szczęśliwego rozwiązania i zdrowia dla córeczki

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze raz gratuluję :) cudownie mieć dziewczykę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniała wiadomość!

  OdpowiedzUsuń
 4. To piękne, jak jako młoda mam nie zatraciłaś swojego stylu i umiesz się ubrać. Nadal masz swój styl i wyglądasz świeżo i kobieco. Bardzo doceniam, kiedy ktoś ma swój styl i jest w tym konsekwentny!

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje :) Wyglądasz przepięknie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wyglądasz przepięknie.

  OdpowiedzUsuń