Najpiękniejsze zakątki Majorki

18.11.18

Dzień dobry! Zaczęły się już pierwsze przymrozki, więc dzisiejsze zdjęcia są idealnym sposobem, aby chociaż na chwilę myślami przenieść się w cieplejsze miejsce. Majorka zaskoczyła nas wspaniałą pogodą w połowie października i równie pozytywnie swoimi zakątkami. Dzisiaj mam więc dla Was zdjęcia najpiękniejszych miejsc, jakie udało nam się zobaczyć. Są zróżnicowane, więc każdy, kto będzie miał ochotę wybrać się na tę hiszpańską wyspę z pewnością znajdzie tam coś dla siebie. Dla przypomnienia - wszystkie posty z Majorki znajdziecie tutaj. Dzisiaj czas na ostatni, ale pełen malowniczych widoków. Zapraszam!
Wschodnia część wyspy jest pełna pięknych plaż ukrytych pośród skał. Moim faworytem jest Cala Llombards. Nie mogę jednak nie wspomnieć o plaży w drodze na przylądek Formentor - porośnięta lasem piniowym ma niezwykły urok. Sam przylądek jest również fajną atrakcją. Sama droga prowadząca do niego jest różnorodna i malownicza a na samym końcu czeka na nas piękny widok na wyspę.
Z bardziej miejskich atrakcji duże wrażenie zrobiła na nas Katedra w Palma de Mallorca. Jest po prostu przepiękna i bardzo ładnie usytuowana. W Palmie dotarliśmy również pod mury zamku, skąd rozpościera się piękny widok na stolicę wyspy.


DaisyLine on Instagram

You Might Also Like

3 komentarze