Wyniki konkursu

30.1.15

Dzień dobry! Mam już wyniki konkursu organizowanego w ramach kampanii #styLOVEhistorie. Dziękuję wszystkim za zgłoszenia, kreatywność i zainteresowanie kampanią. :)
Zadaniem konkursowym było przesłanie zdjęcia swojej stylizacji wykonanej z wykorzystaniem delikatnej tkaniny, opisanie, jak wyobrażasz sobie swoją wymarzoną sukienkę – z jakiej tkaniny powinna być wykonana oraz uzasadnienie, dlaczego akurat tę tkaninę postrzegasz jako szczególnie cenną i wyjątkową. Pracę należało także opatrzyć odpowiednim hasztagiem będącym nazwą wymarzonej tkaniny, np.: #kaszmir, #jedwab itp. Nagrodą w konkursie jest nowa pralka UltraCare Eco marki Electrolux oraz unikalna kreacja zaprojektowana i uszyta specjalnie dla Zwyciężczyni przez Mariusza Przybylskiego.

Serdecznie gratuluję wygranej!


Każda kobieta ceni sobie wyjątkowe tkaniny. Ja, mama dwójki dzieci, spełniająca się nie tylko w roli matki i żony, ale również zawodowo, szczególną uwagę przykładam do dbania o materiały. Cenię dobre jakościowo rzeczy i staram się o nie jak najlepiej troszczyć, aby mogły mi służyć przez wiele sezonów i na różne okazje. Moim marzeniem jest otrzymanie kreacji zaprojektowanej przez Mariusza Przybylskiego. Dodatkowo, jeśli miałaby być specjalnie dla mnie zaprojektowana - radość nie do wyobrażenia. Myśląc o niej, wyobrażam sobie piękną, elegancką sukienkę, którą będę mogła zakładać na wyjątkowe okazje. Żakardowy materiał, ciemny głęboki kolor, wyjątkowa jedwabna tkanina, unikalny fason podkreślający kobiecą sylwetkę - tak właśnie ją sobie wyobrażam. Jedwab - synonim piękna, delikatności, urzeczywistnienie szlachetności, idealny dla kobiety. Ponadto tkaniny jedwabne pięknie się układają, są zmysłowe i niesamowicie przyjemne dla ciała.
#jedwab
#StyLOVEhistorie


Konkurs został przeprowadzony w ramach kampanii #styLOVEhistorie i we współpracy z magazynem Wysokie Obcasy Extra.

You Might Also Like

0 komentarze