Wygraj zakupowe szaleństwo w Mediolanie!

11.5.13

Marzą ci się zakupy w Mediolanie? Piękny kraj, stolica mody a tam Ty, bliska Ci osoba i własny stylista? Do tego kieszonkowe na szaleństwo zakupowe! Wydaje się nierealne? Wszystko to można wygrać w konkursie Colgate Max White One Fashion Shoot! Właśnie ruszyła aplikacja, dzięki której można dodać zdjęcie swojego uśmiechu i wygrać atrakcyjne nagrody. Sprawdźcie szczegóły poniżej.
Biały uśmiech i super nagrody? Teraz to możliwe!   

Krok 1 - Wejdź na stronę www.colgatemaxwhite.pl  i zrób sobie zdjęcie używając kamerki w twoim komputerze lub załaduj swoje zdjęcie z dysku.

Krok 2 - Słuchaj wskazówek naszego fotografa Ruperta, który wyreżyseruje Twoją sesję i pokieruje Twoim uśmiechem.

Krok 3 - Stwórz swoją własną stylówkę i podziel się nią ze znajomymi aby wziąć udział w konkursie.

Krok 4 - Im więcej głosów zdobędziesz tym większa szansa na główną wygraną - zakupowe szaleństwo w Mediolanie!


Nagroda główna to wyjazd ze stylistką na zakupy do Mediolanu (wraz z przelotem, zakwaterowaniem, wyżywieniem dla Laureata wraz z osobą towarzyszącą oraz kieszonkowym w wysokości 1500 Euro przeznaczonym na zakupy).

Trzy nagrody dodatkowe dla osób, które zajęły miejsca 2., 3. i 4. na liście najlepiej zrealizowanych zadań konkursowych - aparaty fotograficzne Nikon Coolpix o wartości 1050,- zł brutto każdy.


Zachęcam do wzięcia udziału w konkursie i życzę powodzenia! :)Swoje zgłoszenia można zostawiać do godz. 23:59:59 dnia 29.06.2013r.

Regulamin konkursu dostępny tutaj.

You Might Also Like

0 komentarze