Vinted - konkurs

15.2.13

Chyba każda kobieta ma takie chwile w swoim życiu kiedy chciałaby wymienić całą zawartość swojej szafy.  Rzeczy po prostu mogą się znudzić, mogą już na nas nie pasować lub możemy mieć ochotę na zmianę stylu.

Mnie dotyczy raczej ten pierwszy powód i często, gdy mam zły dzień i nie mam się w co ubrać, myślę sobie "chciałabym wymienić całą swoją szafę i mieć w niej same nowe rzeczy". Z czasem pewnie i te nowe rzeczy znudziłyby mi się i tak w kółko ;) Sama wymiana całej zawartości szafy też do końca łatwa nie jest, gdy do wielu rzeczy podchodzi się z sentymentem. Oj tak, na tym łapię się najczęściej... w tej sukience byłam na roczku brata,  w tej spódniczce na romantycznej kolacji, w tej na wakacjach, a to jest takie ładne itp... I tak potem połowa rzeczy, w których się już nie chodzi, wisi sobie w szafie i czeka na swoją kolej. 

READ IN ENGLISH

Do tej pory wystawiałam swoje rzeczy na aukcjach, gdzie płaci się zarówno za wystawienie, jak i prowizję od sprzedaży. W Polsce pojawił się właśnie nowy serwis Vinted.pl, w którym można wymieniać, oddawać, kupować lub sprzedawać ubrania kompletnie za darmo. To nie tylko miejsce na wymianę, czy sprzedaż ubrań, ale również na komentowanie i dzielenie się pomysłami. Tutaj możecie zobaczyć jakie swoje rzeczy wystawiłam w serwisie.

Razem z serwisem Vinted mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest nowy ozdobny naszyjnik widoczny na zdjęciu powyżej. Zasady są proste, także zachęcam Was do udziału.


Zasady konkursu:


1. Zarejestruj się w serwisie Vinted.pl
2. Pod zdjęciem naszyjnika w vinted.pl zostaw komentarz, w którym napisz dlaczego podoba ci się ta rzecz i to właśnie Ty masz ją wygrać. 

Konkurs trwa od 15 do 20.02.2013r.
Regulamin dostępny tutaj.

Powodzenia!


You Might Also Like

0 komentarze