Nokia 500 - najważniejsze funkcje

15.1.12

Drugi wpis poświęcony Nokia 500 poświęcony będzie jej najważniejszym funkcjom. W jaki sposób możemy najefektywniej wykorzystać telefon fińskiego producenta?

READ IN ENGLISH


Zawsze w kontakcie
Do najważniejszych cech nowoczesnych smartfonów należy możliwość pozostawania cały czas na bieżąco z wydarzeniami z życia znajomych. Nokia 500 posiada fabrycznie zainstalowane funkcje pełnej obsługi i bezpośredniego dostępu wprost z ekranu głównego zarówno poczty e-mail (co przydać się może zwłaszcza w pracy), jak i najpopularniejszych serwisów społecznościowych. Możliwe jest ciągłe śledzenie statusów znajomych z Facebooka i Twittera, dzięki czemu nie umkną nam żadne opublikowane przez nich wiadomości. Ekrany główne możemy personalizować, jeden z nich przeznaczając np. na służbowe kontakty i wiadomości e-mail, drugi zaś w pełni poświęcając przyjaciołom.

Nawigacja na wyciągnięcie ręki
Zgubiłaś się w obcym mieście? Szukasz najbliższej restauracji? Chcesz znaleźć najbardziej dogodne połączenie między dwoma miejscami? Nokia 500 rozwiązuje wszystkie te problemy dzięki wbudowanej nawigacji. Oprogramowanie Nokia Mapy pozwala odnaleźć najlepsze miejsca w Twoim mieście, a także poinformować znajomych, gdzie jesteś i spotkać się z przyjaciółmi będącymi w pobliżu. Co więcej, wszystkie wskazówki mogą być przekazywane głosowo, co przydaje się zwłaszcza, kiedy kierujesz samochodem.

Zdjęcia i styl
Kiedy już korzystając z funkcji społecznościowych umówisz się ze znajomymi i trafisz na miejsce dzięki nawigacji Nokia Mapy, możesz posłużyć się aparatem o rozdzielczości 5 megapixeli, by uwiecznić spotkanie. Pozwala on zarówno na wykonywanie zdjęć, jak i kręcenie filmów w dwóch formatach: 4:3 oraz 16:9. Jedne i drugie wyświetlane są na 3,2-calowym ekranie wyświetlającym 16 mln kolorów w rozdzielczości 640x360 pixeli.
W zestawie z telefonem dostarczane są 3 obudowy w różnych kolorach. Są one wykonane z wysokiej jakości materiałów i łatwo wymienialne, co pozwala na szybkie dopasowanie wyglądu urządzenia do nastroju i okazji.

Jeśli chcecie zobaczyć, jak prezentują się różne wersje kolorystyczne telefonu, obejrzyjcie filmową prezentację modelu:

http://www.youtube.com/watch?v=anmxqaxlTzo

You Might Also Like

0 komentarze