Konkurs Activia

9.6.11

Cześć! Chciałam zaprosić Was do konkursu organizowanego razem z Activią. Do wygrania jest bon na zakupy do H&M lub Zary o wartości 100zł. Nie musicie posiadać FB, więc każdy może wziąć udział w konkursie. Zobaczcie zasady :)

Konkurs zakończony! :)
Gratuluję wygranej Kasi (Katrina7878m@interia.pl)!
Skontaktuje się z Tobą mailowo :)Waszym zadaniem jest opisanie swojej historii uwolnienia. Napiszcie, co zmieniło się po wypróbowaniu Activii, jak się teraz czujecie. Swoje zgłoszenia zamieszczacie w widgecie poniżej.

Od rana do wieczora funkcjonuje na najwyższych obrotach. W pracy i w domu towarzyszy jej ciągły stres, odżywia się niezdrowo i nieregularnie – tak coraz częściej wygląda życie współczesnej kobiety. Efekt? Problemy z trawieniem, wzdęcia, zaparcia, złe samopoczucie … i przede wszystkim błędne przekonanie, że nie ma na to żadnej metody.
Celem kampanii prowadzonej przez markę Activia jest przekonanie kobiet, że mogą znowu poczuć się szczęśliwe i lekkie. Regularne jedzenie Activii pomaga „uwolnić brzuch i uwolnić siebie".


Przykładowa historia uwolnienia:
Kocham jedzenie i uwielbiam gotować ze swoimi przyjaciółmi. Niestety często radość z jedzenia odbierało mi uczucie wiecznie wydętego brzucha. Teraz uwolniłam swój brzuch i z przyjemnością próbuję nowych przepisów. Teraz gotowanie daje mi jeszcze więcej radości.


Wasze zgłoszenia konkursowe zamieszczone w widgecie na moim blogu, wezmą również udział w konkursie organizowanym na stronie www.activia.pl, w którym do wygrania są weekendy w renomowanym ośrodku SPA.

Konkurs kończy się 15.06.2011r. o godz. 23:59.
Regulamin konkursu znajdziecie tutaj.
Powodzenia!

You Might Also Like

0 komentarze